Spor Arabalar

Ucuz Fiyatlı Spor Arabalar

0

Rahatça Alınabilecek Spor Arabalar bir diğer deyişle ucuz fiyatlı spor arabalar…

Arabalara yakından ilgisi olan her insanın bir spor araba alma hayali vardır. Ülkemizde orta segmentte bulunan otomobillerin fiyatları bile 100.000 Türk Lirasını aşmışken spor araba almak biraz hayal olabiliyor. Fakat ilgili kişileri mutlu edecek bazı spor arabalar bulunmakta olup bu arabalar fiyatlarına göre gösteriş ve fonksiyon bakımından oldukça iyi durumdadırlar. En ucuz spor arabalar konusunda sizin için yaptığımız kapsamlı araştırmalar sonucunda bir liste hazırlayarak beğenilerinize sunmak istedik.

Honda S2000 (1999)

Spor araba tutkunlarının en çok sevdiği markalardan biri Honda’dır. Japon araba markası olan Honda, bu modelin üretimine 1999 yılında başlayarak düşük gelirli halka Ferrari’nin verdiği konforu sağlamayı amaçlamıştır. 10 yıl gibi bir süre boyunca üretimine devam edilmiş bu araç, her sene çıkardığı yeni modeller ile halkın beğenisini fazlasıyla toplamıştır. Nereden bakılsa  son üretilen aracın üzerinden 10 yıllık bir süre geçmiş olsa da şu zamanlarda kullanan kişilerde bu arabayı gördüğümüzde yine aynı heyecanı hepimizde yaratmayı başarıyor. S2000 model araçları 100.000 Türk Lirasının altında bir fiyatla almanız mümkündür tabi ki üretimi durduğu için sıfır araç olarak alamazsınız.

BMW 645i (2005)

BMW tutkunlarına bir güzel haberde buradan vermek gerekirse hem spor araç sahibi olmak hem de geniş bir araç sahibi olmak istediğinizde alabileceğiniz en uygun model olarak BMW 645i önermekteyiz. 333 beygir gücü olan bu araba yol tutuşu bakımından oldukça iyi bir kullanım sergilemektedir. Bu model aynı şekilde S2000 gibi kullanıcısına ucuz bir fiyatla spor araba sahibi olma imkanı veriyor.

Mazda RX8 (2010)

Oluşturduğumuz bu kategorinin en uygun fiyatla sahip olunabilecek bir diğer arabası ise Mazda markasının 2010 üretimli RX8 modelidir. Japon araba firmasının yıllardır üretimini sürdürerek en iyi spor araba olmak adına yarıştırdığı modeli budur. İki kapılı spor araba sahibi olmak isteyen kişilerin uygun fiyatla iyi bir performans satın alması için bu arabayı tercih etmelerini öneriyoruz. 237 beygirlik bir motor gücü bulunan bu araba tamamen alüminyum ve plastik malzemeden üretilmiştir.  

Alfa Romeo (2008)

Alfa Romeo markası  sayesinde İtalyanlar spor araba konusunda kendisini tüm dünyaya tanıtma imkanı bulmuşlardır. Tek kapılı ve cam tavana sahip olan bu model 185 beygir gücüne sahiptir. Ucuz fiyatlı spor araba kategorisinde tercih edilmesi fazlasıyla mümkün olan arabalardan biri Alfa Romeo’dur. Yakıt çeşitliliği bakımından bu model hem dizem hem de benzinli model olarak farklı farklı üretilmiştir. Kullanıcının tercihine bağlı olarak satılmaktadır.

Geçmişte Popüler Olan Klasik Arabalar

Previous article

Araç Muayenesi Neden Yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir