İncelemelerOrta Seviye Arabalar

Fiat Palio Modifiye Malzemeleri

0

Fiat palio modifiye malzemeleri nelerdir? Sizinle biraz geçmişe gidelim 🙂

Son yıllarda piyasaya sürülen Fiat Palio aracı herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Çok şık duran dış ve iç tasarımı ile Fiat firmasının en iyi modellerinden biridir Palio. Son düzey elektronik parçaları, çelik jantları ve şık duran led farları ile en konforlu araçlardan biridir Fiat Palio modeli. Ücret olarak ise özelliklerine göre çok makul bir fiyatı bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden göz atabileceğiniz birçok modifiye aksesuar parçaları bulunmaktadır. Aşağıdaki listeyi okuyarak Fiat Palio modeli aracın modifiye parçalarını öğrenebilirsiniz.

1. Kaliteli Yumuşak Yastıklar

Şu anda internet üzerinde birçok Fiat araba modelinin modifiye parçaları mevcuttur. Palio modeli için satın alabileceğiniz en iyi aksesuar modifiye parçalarından biri olan kaliteli ve yumuşak yastıklar ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Takım halinde satılan bu yastıkların ücreti ise çok uygundur.

2. Köpekbalığı Tavan Anteni

Gerçekten şekli köpekbalığına benzeyen bir tavan antenini kesinlikle herkes satın almak isteyebilir. Rengi siyah olan bu alet ile radyonuzu kesilmeden rahat ve net bir şekilde yolculuk sırasında dinleyebilirsiniz. Şu anda internet üzerinde çok fazla sayıda Fiat Palio modeline göre tavan anteni bulunmaktadır. Eğer sizin Palio modeli bir arabanız varsa kesinlikle köpekbalığı tavan antenini satın almalısınız.

3. Emniyet Kemeri Koruyucu

Güvenlik açısından çok faydalı olan bu emniyet kemeri koruyucu aleti ile rahat bir şekilde yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Muhakkak satın almak isteyeceğini ürünler arasındadır emniyet kemeri koruyucu aleti.

4. Fiat Palio Anahtar Kabı

Daha çok şık duran bir anahtar kabı ile aracınız daha havalı bir şekilde olabilir. Hatta Fiat butonu ile daha orijinal bir anahtar kabınız olur. Tek yapmanız gereken ilgili internet sitelerine girerek Fiat Palio araba modelinin anahtar kabını aratmak olacaktır. Ayrıca çok makul bir fiyatı bulunmaktadır anahtar kabının.

5. İç Kapı Kolu

Eğer araç içindeki kapı kolunu değiştirmek isterseniz internette çok fazla sayıda iç kapı kolu mevcuttur. Bunlardan bir tanesini satın alarak arabanızın içine takabilirsiniz. 

Araba Mezarlıklarında Hurda Araçlar

Previous article

Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir