Spor Arabalar

En Ucuz Spor Arabalar

0
Mclaren 720S

En ucuz spor araçlar, Hyundai, Mazda, Audi, BMW gibi markalar tarafından üretilmektedir. Bu markalar spor araç modellerinde, yenilikçi tasarımlara yer vermektedir. Motor performansı ve sürüş özelliklerinde, kaliteli koşullar ile spor araç tasarımları gerçekleştirmektedirler. Spor arabaların uygun fiyatlı koşullar ile alınması amacı ile farklı modeller üretilmektedir. En ucuz spor arabalar, bu markaların çıkarmış olduğu spor araba modelleri içerisinden tercih edilebilmektedir. Farklı renk seçenekleri ile oluşturulan modeller, konforlu içyapı özelliklerine sahiptir. En ucuz spor araba modelleri ve özellikleri hakkında bilgiler, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

En Ucuz Spor Arabalar Arasında Audi TT

En ucuz spor araçlardan Audi TT, bin tl’den başlayan fiyatlar ile satın alınabilmektedir. Araç siyah renk tasarımı ile üretilmektedir. Dış tasarımında spor bir görünüm yansıtılmaktadır. İç tasarım özelliklerinde ise konforlu bir yapıya sahiptir. En ucuz spor arabalar içerisinde yer alan Audi TT’nin özellikleri, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Araç, yüksek motor gücüne sahiptir.
 • İkinci el modelleri bin tl’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.
 • Aracın iç bölgesinde, konforlu bir tasarım uygulanmaktadır.

Türkiye’de ucuza alınabilecek diğer spor araba modelleri hakkında bilgiler, alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir. 

En Ucuzu Spor Arabalar Arasında BMW Z4

En ucuz spor araçlardan BMW Z4, 45 bin tl’den başlayan fiyatlar ile alınabilmektedir. Bu araç üstü açık bir spor araba tasarımı ile meydana getirilmektedir. Dış tasarımında gri renk kullanılmaktadır. İç bölgesinde ise konforlu bir dizayn yapısına sahiptir. Piyasadaki en ucuz spor arabalar içerisinde yer alan BMW Z4’ün özellikleri, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Motor hacmi ve performansı açısından kaliteli tasarıma sahiptir.
 • Araç kullanımında yüksek oranda sürüş keyfi sağlanmaktadır.
 • İç tasarımı konforlu yapıya sahiptir.
 • İkinci el modellerinin satışı 45 bin tl’den başlayarak yapılmaktadır.

Ucuza alınabilecek diğer spor araba modelleri hakkında bilgi alt başlıklar içerisinde sunulmaktadır.

En Ucuz Spor Araba Modellerinden Peugeot RCZ

En ucuz spor arabalardan Peugeot RCZ, 55 bin tl’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Aracın dış tasarımında gri renk kullanılmaktadır. Spor görünüm ile tasarlanan araç, yüksek motor gücüne sahiptir. Tasarım ile sürüş keyfinin yüksek oranlarda karşılanması sağlanmıştır. Piyasadaki en ucuz spor arabalar arasında yer alan Peugeot RCZ’nin özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Aracın ikinci elleri, 55 bin tl’den satışa sunulmaktadır.
 • Araç, 0 km’den 100 km hıza, 6 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabilmektedir.
 • Yakıt tüketiminde ekonomik koşullar sağlamaktadır.

Ucuza alınabilecek diğer spor araba modelleri hakkında bilgi, alt başlılar içerisinden öğrenilebilmektedir.

En Ucuz Spor Arabalar Arasından Peugeot 206 1.6cc

En ucuz spor araçlardan Peugeot 206 1.6cc, 30 bin tl’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bu araç modeli lacivert renk ile tasarlanmaktadır. Spor araba modelinin, üst kısmı açık olarak tasarlanmıştır. Piyasadaki en ucuz spor arabalar içerisinde yer alan Peugeot 206 1.6cc’nin özellikleri, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bu modelin ikinci el satışı yapılmaktadır.
 • İkinci el satış fiyatı ise 30 bin tl’den başlamaktadır.
 • Araç lacivert renk ile tasarlanmıştır.
 • İç tasarımı konforlu yapıya sahiptir.
 • Modelin üstü açılabilir ve kapanabilir özelliğe sahiptir.

Bu model ile aynı seri üretime sahip araçlar da bulunmaktadır. Bu araçlar Peugeot 206 2cc ve Peugeot 307 modelleridir. Bu modellerin birinci el ve ikinci el alımlarında uygun fiyat koşulları yakalanabilmektedir. Modeller renk ve motor hacmi açısından, Peugeot 206 modelinden daha farklı özellikler sahiptir. Bu modellerin motor hacmi daha yüksek olup, üretim seneleri günümüze daha yakındır.

Ünlülerin Kullandığı Spor Arabalar

Previous article

Taksitle Araba Nasıl Alınır? (Senetle Araç Satan Firmalar)

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir